Persoonlijke ontwikkeling; een duwtje in de goede richting!


Almelo

Zit je in de knoop, weet je niet waar te beginnen? Laat mij je de zere plek aanwijzen en een duwtje in de goede richting geven.

We zijn op de wereld om te leren, om te groeien!

Wanneer je echter even niet meer weet wat te doen, kan ik je via een gesprek helpen de oorzaak te vinden. Terwijl het probleem helder wordt, komen ook jouw mogelijkheden weer in beeld, en kun jij verder op je levenspad.

Over

Mijn naam is Claudy Goossen. 

Ik heb mijn intuïtie en spirituele gave leren accepteren, ontwikkelen en omarmen. Ik kan nu niet alleen mezelf verder ontwikkelen hierin, maar ook anderen helpen en ondersteunen. Wat me ooit ogenschijnlijk tegenwerkte, kan ik nu ten goede inzetten. 

Het is wat mij betreft van levensbelang om te blijven ontwikkelen, leren (onderuitgaan, opstaan) en groeien als persoon, als mens.

Daag jezelf uit!  


Ymaura

Claudy Goossen-Oude Voshaar

Slagenweg 3
7608 RH Almelo

Persoonlijke ontwikkeling; een duwtje in de goede richting!